ROZPOCZĘCIE MIESIĄCA FINAŁOWEGO PROGRAMU "ZBIERAJ MATERIE".

 

Przypominamy, że  dniu 11 kwietnia rozpoczęliśmy Miesiąc Finałowy konkursu Zbieraj Baterie! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkursem, zwiększyliśmy ilość nagród do 180, które będą przyznawane laureatom konkursu aż w sześciu kategoriach. Na zwycięskie szkoły, które zbiorą największą masę baterii i akumulatorów czekają atrakcyjne nagrody.

Czytaj więcej: ROZPOCZĘCIE MIESIĄCA FINAŁOWEGO PROGRAMU "ZBIERAJ MATERIE".

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom. Nie obyło się bez drobnych upominków i słodkości!  

Był to dzień pełen niespodzianek. Z dziewczęcych buziek uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)

Czytaj więcej: DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Ferie na sportowo!!!

W ferie w ZS w Starym Ochędzynie odbył się III Gminny Turniej Sportowo-Profilaktyczny dla szkół podstawowych. Główne cele Turnieju to: profilaktyka uzależnień, wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, integracja młodzieży z terenu naszej gminy, wychowanie poprzez sport i rekreację ruchową oraz zapewnienie czynnego wypoczynku. W tym roku rywalizacja dotyczyła piłki halowej.

Czytaj więcej: Ferie na sportowo!!!

Nasza szkoła bierze udział w programie „Zbieraj Baterie!”

 Jest to długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny dla szkół na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i akumulatorów. Ze względu na znaczenie edukacji ekologicznej we współczesnym świecie, program inicjuje szereg wartościowych działań, mających na celu zapoznanie dzieci i młodzieży z wybranymi problemami z zakresu ochrony środowiska naturalnego.

Czytaj więcej: Nasza szkoła bierze udział w programie „Zbieraj Baterie!”

„Akademia Aquafresh”

Nasze przedszkole już po raz kolejny przystąpiło do realizacji VII Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków –„Akademia Aquafresh”.
Program ten stawia sobie za cel zmniejszenie występowania próchnicy u dzieci w Polsce poprzez szeroko prowadzone działania profilaktyczne dla najmłodszych. Akademia Aquafresh została powołana z myślą o ochronie zdrowia dzieci, żeby poprzez działania edukacyjne wytwarzać w nich potrzebę dbania o higienę jamy ustnej, a w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica.

Czytaj więcej: „Akademia Aquafresh”

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. 27 stycznia 2018 roku do naszej szkoły zostali zaproszeni specjalni i ważni goście, kochane Babcie i Dziadkowie. Dostojnych Gości przywitała pani dyrektor Olga Suchy i złożyła im serdeczne życzenia.

 

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka